Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Víkendový horoskop: Berani budou rozdávat komplimenty, Štíři budou zmatení

Ilustrační obrázek
Zdroj: unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Čeká nás úplňkový víkend! Připravte se na smršť emocí, ale i uvědomění. Vyvstane velká potřeba rodiny a blízkosti partnera. Co čeká tento víkend právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu potřebujete načerpat síly, abyste začali na věci opět nahlížet racionálně. Okolnosti vám ukážou, za co se v životě opravdu vyplatí bojovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Soustředit se na nové věci vám rozhodně prospěje. Točíte se pořád v kruhu a nevidíte cíl. Kruhy nemají konec. Dívejte se dopředu. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Komplimentů není nikdy dost! Dopřejte je svému partnerovi, touží po nich. Vzpomeňte si, jak se cítíte vy, když vás někdo obdivuje. Obdiv má silnou energii. V galerii najdete víkendový tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nezapomínejte na vzdálenější část své rodiny. Ačkoli s těmito lidmi nejste v pravidelném kontaktu, mohou pro vás být velkým přínosem. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud budete o víkendu pronásledovat objekt svého zájmu, mohli byste ze sebe udělat hlupáka. Raději využijte čas k výletu se svými přáteli. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Bojíte se mluvit na rovinu, a zejména před svým partnerem mnohé tajíte. Pokud ukážete, kdo opravdu jste, uleví se vám. Jste dost dobří přesně tak, jak jste teď. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Víkend budete trávit ve sportovním duchu s rodinou. V poslední době pro vás byla nejdůležitější práce. A lidem kolem vás chybíte. Nebudou tu věčně, mějte to na paměti. V galerii najdete váš víkendový tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že k vám přijde velká příležitost k investici. Pokud už se dlouho poohlížíte, kam uložit volné prostředky, o víkendu dostanete možnost. V galerii najdete, jaké novinky vás čekají.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu budete myslet na někoho z vaší práce. Někdo na vás zapůsobil tolik, že ho nemůžete dostat z hlavy. Vypadá to na nějaké tajné víkendové zprávy… V galerii najdete, čeho se přes víkend vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete přemýšlet, jaké jsou vaše kroky v životě a co od vás žádá vesmír. Cítíte se nenaplnění a marně hledáte smysl života. O víkendu se vám dostane velkého uvědomění. V galerii najdete, co vám ve volných dnech udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu budete řešit problémy v komunikaci. Zametáte pod koberec, co vám říkají ostatní, a pak už je jen krůček k výbuchu. Více naslouchejte. V galerii najdete, co vás o víkendu rozčílí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snadno byste se mohli zakousnout do zakázaného ovoce, které vám ale nepatří. Pokud uděláte takový krok, těžko ho budete vracet zpět. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy