Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berana čeká žhavá noc, Váhy budou trochu zaskočené

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Horoskop na víkend
Je před námi zasloužené volno! Některá znamení zvěrokruhu jsou emocemi přímo nabitá. Jen jde o to, že se u nich střídají kladné se zápornými, a neví si rady. Zkuste ty pozitivní protěžovat. Dobře se cítíte hlavně s přáteli. Nabijí vás energií, kterou postupně ztrácíte, když přijdete domů. Chodíte rádi do společnosti a umíte se bavit. Ale k tomu potřebujete protějšek stejného založení. Jaký víkend vám hvězdy naservírují? Můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví? Nebo se budete v lásce cítit nejistě? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Na začátku víkendu nepatříte mezi klidné Beránky, kteří by jen tak proplouvali životem. Vlivem Marsu s vámi cloumají emoce a není jisté, na jaké straně se právě nacházíte. Když chcete, umíte být příjemným společníkem. Tak odhoďte smutnou pózu a ukažte, že svůj smysl pro humor. Ale samotářský program vám vlastně vyhovuje, jste single z vlastního přesvědčení. Co vás čeká na poli erotickém? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Milí Býčci, předsevzali jste si, že si volný čas nenecháte zkazit malichernými spory. A tak raději vymyslíte nějakou preventivní činnost. Románek je na spadnutí, tak se hoďte do gala! Až se kolem vás mihne protějšek, co by stál za hřích, budete na něj připravení. Hrozí vám jedno nebezpečí. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Po náročném pátku nemáte na společnost náladu. Přitom právě kulturní program by vašemu tělu udělal dobře. Společenský hukot vám umožní zapomenout na černé myšlenky a naladit se na víkendovou vlnu. Ke svobodným přivábí sexy protějšek. Potkáte někoho z minulosti. Kdo to je? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Před víkendem prožíváte pracovní krizi. Dolehne na vás stres, kvůli němuž se nemůžete na nic soustředit. Zadaní najdou útočiště u spřízněné duše. Konečně pochopíte, co je na světě důležité a přestanete se dohadovat o maličkostech. Když se nad svými problémy lépe zamyslíte, najdete způsob, jak s nimi naložit. Co vám o víkendu hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) V pátek to může jiskřit zejména v týmu spolupracovníků a přátelsky nevypadá ani komunikace s nadřízeným. Zkuste je aspoň neprovokovat. Ve hře je mnohem víc, než si dokážete představit. Nejhorší možná varianta je ztráta stávajícího pracovního místa. Nevíte, jakému protějšku dát přednost. Najednou se kolem vás vyrojilo tolik zájemců, že jste z toho paf. Kdo je ideální volbou? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Milé Panny, vyzařujete vnitřní kouzlo, takže vás nikdo nemine bez povšimnutí. Bavíte se inspirativními rozhovory a vlastně ani neřešíte, jaký dojem děláte na okolí. Přirozenost je to nejlepší! O víkendu vyhledáváte společenský ruch a rozhodně nezůstáváte v koutě. Největší úspěch sklízíte pro svou optimistickou náturu. Co vás čeká v oblasti erotické? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Někdy můžete mít pocit, že nenacházíte správná slova a cítíte se kvůli tomu ztracení. Ale, romantická gesta vám před víkendem vyjdou na jedničku s hvězdičkou. Musíte se přiznat, že to děláte hlavně sami kvůli sobě. S penězi je to jako na houpačce. Na jednu stranu je dokážete vydělat, ale potřebujete někoho, kdo zkrotí touhu po utrácení. Co vás čeká v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pátek je v případě Štírů skutečně malá sobota. Nedokážete se soustředit na nic jiného vyjma volnočasového programu. Dokonce si neděláte hlavu s tím, jestli si toho nevšimne někdo z šéfíků. Předpokládáte, že protějšek vymyslí zábavu na víkend, ale to se pletete. Nechcete-li sedět doma jako pecky, začněte plánovat. Pozor, hrozí vám zrada. Od koho? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Když si něčím děláte radost, musí to být stylové. Navíc myslíte na další věc, aby se k vám vydané peníze obloukem vrátily. Takže pozor! Můžete přijít k penězům jako slepý k houslím. Jednak se dočkáte tučné odměny za své pracovní snažení, a hvězdy nevylučují dědictví, nebo dokonce výhru v loterii. Co vás čeká na poli erotickém? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Miláček doufal, že nadšeně kývnete na jeho představu víkendového programu. Pokud je spojená s návštěvou jeho rodiny, neprojde to. Jistý člen rodiny si to u vás totiž pořádně rozlil a nemáte chuť s ním o ničem diskutovat. Potřebujete vychladnout a získat odstup. Hrozí vám ale i problémy. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnáři, chcete-li o víkendu na někoho intenzivně zapůsobit, pak se vám to podaří. Jistý si před vámi nemůže být opravdu nikdo, protože vašemu osobitému kouzlu nelze odolat. Naštěstí nepatříte k těm, co by příznivou konstelaci zneužili. Ostatně by se to nevyplatilo. V sexu zažijete nepříjemnosti. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ostatní zrozenci se nemohou dočkat volného víkendu, ale Ryby se natolik ponoří do práce, že úplně zapomenou na konec pracovní doby. Sebeuplatnění je pro vás nejlepší odměnou a důkazem, že vše děláte dobře. Jak to tak vypadá, profesně jste se našli. Pozor na váš vztah. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články