Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Víkendové řádění opilých matek: Další se potácela po ulici s dětmi v Budějovicích

síla alkoholu
Opilá matka řádila o víkendu na jihu Čech. Českobudějovičtí strážníci vyjížděli k případu, kdy se šestadvacetiletá matka motala po ulici a s sebou vedla dvě malé děti. Dechová zkouška ukázala, že v sobě měla přes 3 promile alkoholu. Další výtečnice v Opavě vyklopila dítě z kočárku, nechala ho na zemi a šla domů. Ta měla přes 4 promile...

Během dopoledne jsme informovali o silně opilé matce z Karvinska, které vypadlo miminko z kočárku a ona ho tam nechala ležet a šla domů. Nyní přišla informace o další zlité matce, tentokrát z Českých Budějovic. Šestadvacetiletá žena se tam motala po Okružní ulici v podnapilém stavu. Doprovod jí dělal o pět let mladší známý, plus s sebou vláčela dvě malé děti. Na místo museli vyjíždět strážníci.

S informací přišel deník Právo, kterému to sdělil mluvčí českobudějovické městské policie David Štýfal. „Operační středisko přijalo oznámení v sobotu v osm hodin večer. Mladá žena hlídce potvrdila, že je matkou dvou malých dětí, které byly na místě s nimi. Muž se ženou byli podrobeni orientační dechové zkoušce na alkohol,“ uvedl Štýfal s tím, že matka nadýchala 3,45 promile a muž něco málo přes dvě promile.

„Vzhledem k silné podnapilosti mladé ženy bylo strážníky rozhodnuto o jejím převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Zároveň byla na místo přivolána pracovnice z odboru sociálněprávní ochrany dětí,“ sdělil mluvčí městské policie. Je to náhoda? Nebo snad měl dožínkový úplněk vliv i na matky, které mají sklony k alkoholu?

Související články

Další články