Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Víkendová předpověď: Žádné velké plány, čekají nás přeháňky a teploty spadnou

Víkendová předpověď počasí: Žádné velké plány, čekají nás přeháňky
Zdroj: Pixabay
Počasí

Žádné velké plány si nedělejte, čeká nás deštivý pátek a oblačný víkend plný přeháněk. Nejvyšší denní teploty vystoupí v pátek na  22 °C. Nejnižší teploty v noci klesnou až na 12 °C.

Pátek

V noci bude zataženo až oblačno, v jihovýchodní polovině území můžeme občas očekávat déšť nebo přeháňky. Postupně od severozápadu budou srážky ustávat a v Čechách i bude dále ubývat také oblačnosti. Ráno se v Čechách ojediněle objeví i mlhy. Přes den bude většinou oblačno, během dne místy přeháňky. Na východě bude zpočátku až zataženo s doznívajícím deštěm. Nejnižší noční teploty klesnou na 16 až 12 °C, v západní polovině Čech i kolem 10 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 17 až 22 °C, v 1000 m na horách kolem 12 °C.
Sobota
V sobotu bude oblačno až polojasno, ojediněle se budou vyskytovat přeháňky. Na severu a severovýchodě bude přechodně až zataženo. Očekávat můžeme na většině území i srážky. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 12 až 8 °C. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 17 až 21 °C, na severu a severovýchodě kolem 16 °C.

Neděle

V neděli bude většinou oblačno, ojediněle se mohou vyskytovat přeháňky. Nejnižší noční teploty klesnou na 11 až 7 °C. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 15 až 19 °C, na severu a severovýchodě se budou pohybovat kolem 13 °C.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy