Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Víkendová předpověď počasí: Připravte si kabáty a čepice, bude mrznout a sněžit

O víkendu bude chladno!
Zdroj: Profimedia.cz
zima
Je za námi další pracovní týden a víkend už klepe na dveře. Pro ty, co to měli náročné, máme dobré zprávy. Předpověď počasí na víkend je taková, že je ideální čas na odpočinek a relax v teple domova u televize. Dokonce má už i začít mrznout, takže pokud se chystáte ven, připravte si kabáty.

Pátek

V noci oblačno až polojasno. Zpočátku ojediněle přeháňky, nad 1200 m i sněhové. K ránu ojediněle mlhy. Den bude polojasný až oblačný, ojediněle přeháňky. Odpoledne a večer od západu přibývání další oblačnosti a postupně v Čechách, později i na západě Moravy, občas déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty 6 až 2 °C a místy přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C.

Sobota

Počasí v sobotu nebude úplně přívětivé. Očekává se zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky. V severní polovině území postupně nad 900 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 8 až 12 °C.

Neděle

Nedělní den bude ideální na čajíček u televize pod dekou. Bude převážně oblačno, na severovýchodě zpočátku místy přeháňky, nad 700 m sněhové. Později večer na jihozápadě ojediněle déšť, nad 1000 m sněžení. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti a slabším větru ojediněle až -1 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 7 až 11 °C. V Čechách slabý, na Moravě a ve Slezsku mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s se bude měnit na severovýchodní až východní.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy