Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Víkendová předpověď počasí: Letní pohoda v nedohlednu, volno proprší

Zdroj: archiv
jak bude
 • Zatím to stále vypadá, že léto je v nedohlednu. Česko trápí déšť a nízké teploty. Ty nás bohužel neopustí ani o víkendu. O víkendu bude v západním proudění přecházet přes střední Evropu
 • frontální systém, za kterým k nám pronikne studený vzduch od severu.
 • Dnes očekávejme podle Českého hydrometeorolo­gického ústavu oblačno až polojasno, zpočátku místy až zataženo. Místy, zejména v severovýchodní polovině území, přeháňky, ojediněle bouřky. Večer ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C.

  Sobota nebude bohužel o nic lepší. Zpočátku bude polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti, během dne v Čechách, odpoledne a večer na Moravě a ve Slezsku déšť nebo přeháňky. Ojediněle i možnost bouřky. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C, na západě kolem 13 °C.

  Neděle bude obdobná jako sobota. Převážně zataženo, na většině území občasný déšť nebo přeháňky, odpoledne a večer v Čechách od západu ustávání srážek. Později od severozápadu v polohách nad 1000 m i srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C, na západě místy až 2 °C. Nejvyšší denní teploty 9 až 13 °C.

  Související články

  Další články