Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víkendová předpověď: Čeká nás lezavo, mlha, zima a časté přeháňky

Víkendová předpověď: Deštník budeme ještě potřebovat
Zdroj: Pixabay
předpověď počasí

Tento víkend nás hezké počasí nečeká. Už v pátek večer a v noci na sobotu přejde přes naše území od severozápadu studená fronta. Přeháňky budou přetrvávat i během soboty. Teploty budou nejvyšší v pátek, poté dosáhnou maximálně 14 stupňů.

Pátek

V pátek bude polojasno až oblačno, ráno ojediněle mlhy. Na severovýchodě a východě místy zataženo nízkou oblačnosti, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Odpoledne a večer od severozápadu přechodně až zataženo a místy přeháňky. Nejnižší noční teploty 8 až 4 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C, při déletrvající nízké oblačnosti kolem 10 °C, v 1000 m na horách kolem 8 °C.

Sobota

V sobotu bude většinou polojasno a zpočátku na jihu a východě zvětšená oblačnost a ojediněle přeháňky. Ráno ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti kolem 1 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C.

Neděle

V neděli bude polojasno až oblačno, zpočátku místy mlhy. Nejnižší noční teploty +3 až -1 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C.

Související články

Další články