Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jan Cina o natáčení pohádky Čertí brko: Do Judit Bárdos jsem se platonicky zamiloval

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
pohádka
Jan Cina (31) má za sebou už nespočet rolí. Do paměti diváků se na konci loňského roku zapsal jako čert Bonifác v pohádce Čertí brko, která vstoupila do kin v závěru měsíce listopadu. Pohádka se od diváků dočkávala pozitivního hodnocení a letos ji budou moci během svátků vidět v České televizi. Cina přiznal, že do své filmové nápadnice Judit Bárdos (31) se platonicky zamiloval.

Příběh pohádky Čertí brko diváky zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků, možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně právě kouzelné brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce, jehož role se ujal Jan Cina.

Na natáčení pohádky prý herec vzpomíná v dobrém. „Je to už dávno, ale vzpomínám moc rád. Bylo to zábavné a zároveň náročné, točili jsme na Slovensku, točili jsme v Čechách. Potkal jsem se s Ondřejem Vetchým a s Judit Bárdos, do které jsem platonicky zamilovaný, což je asi snadno pochopitelné. Bylo to krásné,“ uvedl Cina v pořadu Sama doma.

Rozpovídal se i o tom, jak by ono kouzelné čertí brko podle něj fungovalo v reálu. „Podle mě, když si každý sáhne do svědomí, tak tam to čertí brko má. Vždycky cítíme, že děláme něco, co není úplně košer. Kdyby čertí brko opravdu bylo, tak si myslím, že u mnoha lidí by to bylo dobře, že by došli k potrestání. Na tom brku je důležité to, že je spravedlivé,“ uvedl Jan Cina v pořadu.

Související články

Další články