Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se umí nastavit: Jednou vnadná kráska a podruhé nudná plochodrážnice

+ Dalších 30 fotografií
Modelka a přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) je každý den jiná žena. Nikdo nechápe, jak to tahle blonďatá kráska dělá, ale všichni se shodují v jedné věci. Ať už s prsy, nebo bez, ta holka umí být zatraceně sexy v každé situaci!

Modelka a dříčka Veronika Kopřivová je opravdu jako chameleon. Každý den si užívá naplno a při té příležitosti vypadá i pokaždé jinak! Nejen že střídá stylové kousky oblečení a doplňky, také se jí denně mění hrudník k nepoznání.

Jen nedávno přidala fotografii z pláže, kde si v černých plavkách užívala slunečních paprsků. I když tam vypadala skvěle a jen máloco by se jí dalo vytknout, jedna věc jí přece jen chyběla, a to jsou prsa. Ukázala kostnatý hrudník a prsa byste opravdu hledali jen stěží.

Šokovala ale jen pár dnů zpět, kde pro změnu oblékla bílé plavky s hlubokým výstřihem a ukázala dekolt, jaký jí můžou závidět i krásky, které za svá prsa zaplatily hříšné peníze. Jak to ale ta Veronika dělá? Používá snad nějaké produkty na podporu růstu poprsí? Nebo je v tom něco jiného?

Mohlo by vás zajímat

Další články