Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Umírali tam lidé a ty nemáš soudnost! Fotografie nahé Zuzany Belohorcové lidi pořádně vytočila

Zuzana to trochu přepískla.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Zuzana Belohorcová, bývalá modelka a moderátorka původem ze Slovenska, vytočila lidi svojí fotkou na Instagramu. I když už dlouhá léta žije v USA v Miami, po masakru, který se tam odehrál, musela pracovně odletět do Las Vegas. Její konání lidé odsoudili.

Zuzana Belohorcová žije se svým manželem a dětmi již několik let v Miami. Dostala ale pracovní nabídku v Las Vegas a ani po otřesném masakru, který se tam odehrál, cestu nezrušila. Po příletu do města, které nikdy nespí, si bývalá moderátorka lechtivého pořadu neodpustila fotografii.

Zuzana se pochlubila svým nahým tělem opřená o gigantické hotelové okno. Nezapomněla dopsat „Dobré ráno Vegas“, a rozčílila tím celkem velké množství lidí. Podle slov fanoušků je bezcitná a hloupá. Jak může uveřejnit tuhle fotografii, když je celé město zahaleno do černé?!

Zde je několik komentářů, které obdržela: „Všichni bychom vás obdivovali za jiných okolností, ale tohle je moc. Tam kde všichni kladou kytice a zapalují svíčky.“

„Ty že jsi matka dětí? Nestydíš se trochu? Proč si jako nedáš profil soukromí, a co vůbec na to říká tvůj manžel? Kde je soudnost a slušnost? Otřesné, nemám slov, ale i tohle je způsob jak se zviditelnit.“

„Wau tohle je úplně bez respektu k tomu, co se před pár dny odehrálo, Styď se zhasnutá hvězdo! Jen nechápu proč o ní ještě na Slovensku píšou, nikdy nic nedokázala a umí se jen ukazovat polonahá v televizi. No a v Americe její "talent“ nikoho nezajímá. Taky hodně zestárla, tak musí upoutat pozornost takhle. "

Zuzana zřejmě nechtěla nijak zneuctít památku zesnulých na festivalu v Las Vegas, lidé jí to ale nedarovali. A také odsoudili nahotu, která je podle nich vulgární, a nechápou, jak se může takhle veřejně prezentovat matka a manželka.

Související články

Další články