Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

První dramatické ukázky z nové Ordinace: Komu patří bezvládné tělo, které spadne z mostu?

+ Další 4 fotografie

První ukázka z nové Ordinace v růžové zahradě 2 je po pauze konečně tady a po letních prázdninách začíná hned pořádně zostra a někomu půjde doslova o život. Oblíbený seriál bude k dispozici na Voyo a půjde opět o podívanou plnou dramatických chvil, životních příběhů, ale také lásky z lékařského prostředí. "Natáčení pro Voyo se nijak neliší od natáčení pro televizní obrazovku. Alespoň já nic nepociťuji," informovala pro eXtra.cz herečka Anička Slováčková (26). 


Čekání je téměř u konce, již 2. září startuje na Voyo první díl nové éry Ordinace v růžové zahradě 2. Nové příběhy a události začínají pěkně zostra - někomu jde totiž o život, o koho vlastně půjde, se můžete podívat v první ukázce, kterou tvůrci zveřejnili.

První dramatická ukázka

Nová sezona Ordinace v růžové zahradě, která bude exkluzivně uváděna na Voyo, nemůže začít napínavěji. Hned prvními záběry budou diváci šokováni: Na opuštěný most přijíždí auto a neznámý člověk v černém obleku z něj vytahuje bezvládné tělo, kterého se zjevně potřebuje co nejrychleji zbavit. Přehodí ho přes zábradlí mostu, tělo padá z velké výšky do řeky!

Návrat na plac byl super, prozradila Anička Slováčková

Ač se Ordinace nebude vysílat jako v minulosti na Nově, tak se natáčení nových dílů dle herečky Aničky Slováčkové nijak nelišilo. "Natáčení pro Voyo se nijak neliší od natáčení pro televizní obrazovku. Alespoň já nic nepociťuji. Štáb je stejně velký, víceméně stejný jako předtím. Potkávám většinou staré tváře, ale sem tam se objeví i nová," svěřila se pro redakci eXtra.cz seriálová Radka Anna Slováčková, která byla hvězdou posledního dílu, během kterého se její role provdala.

"Pro mě byl původní poslední díl dojemný, takže návrat na plac byl super. Hrozně jsem se těšila, prakticky jsem nemohla ani dospat. Bylo to pro mě strašně příjemné," přiznala tím, že nové díly natáčí průběžně od půlky července. "Co se bude v příběhu mé postavy dít, to vám neprozradím, na to si počkejte," doplnila herečka a zpěvačka.

První scéna a hned obrovské překvapení! O koho se jedná? Zbavil se snad padouch některé oblíbené postavy Ordinace? Více se diváci dozvědí již příští čtvrtek na Voyo.Související články

Další články