Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejkrásnější učitelka TikToku vtipně ukazuje, jak funguje školství v době covidové

 Nejkrásnější učitelka TikToku Andrea Fialková
Zdroj: se souhlasem andrey julie
+ Další 3 fotografie
srandička

Andrea Fialková je učitelka gymnázia, která musí být snem každého pubescenta. Jedna ze snad nejkrásnějších učitelek u nás se inspirovala jinými videi učitelů na sociálních sítích a založila si TikTok, kde zveřejňuje všechny možné pikantnosti ze života pedagoga v době distanční výuky. 

Krásná a vtipná

TikTok je platforma, kam se v poslední době hromadně přemisťují všichni vášniví Instagrameři, a proto tomuto odvětví sociálních sítí podlehla i mladá a navíc velmi atraktivní učitelka, kterou na TikToku můžete sledovat pod jménem Andrejkajulie. S velmi osobitým vtipem tam glosuje nejrůznější momenty ze školy. Dlouhovlasá brunetka je prostě důkazem toho, že na světě existují ženy, které jsou krásné, milé a ještě jako bonus i chytré.

Mezi videi najdete třeba legrační sestřih o tom, jaké jsou nevýhody mladého učitele. "Byly takhle jednou rodičovský schůzky a zastaví mě jeden rodič a říká: Holčičko, nevíš náhodou, kde je paní učitelka?" vypráví své zážitky Andrea. "Nebo si takhle jdu normálně po chodbě s rouškou po škole a děti mě prostě nepozdraví. A já: ty neumíš zdravit? Dostanu odpověď: Ježiš, paní učitelko, to jste vy? Já myslela, že jste studentka." 

To ale není všechno, někdy si ji totiž trochu pletou i její kolegové. "Jdu si takhle po chodbě, je pět minut po zvonění a najednou za mými zády někdo zařval: Mazej do tý třídy!" ​Jak je vidět, mladé a pohledné učitelky se ve škole opravdu nenudí, ale podle Andreiných příhod to tak trochu vrhá podivně špatné světlo na chování učitelů a obecně dospělých k žákům či teenagerům, což je opravdu škoda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy