Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Konec velké lásky: Po romantické svatbě u moře čeká Robinsonku Kateřinu rozvod, syna vychovává sama

Konec velké lásky: Po romantické svatbě u moře čeká Robinsonku Kateřinu rozvod, syna vychovává sama
Zdroj: Se souhlasem Kateřina Šuriaková
+ Další 2 fotografie
rozvod

Půvabná účastnice Robinsonova ostrova Kateřina Šuriaková neprožívá právě nejlepší období ve svém životě. Ještě minulý rok bylo vše zalité sluncem a Kateřina prožila se svým manželem Františkem pohádkovou svatbu u moře. Už v té době byla v pokročilém stádiu těhotenství a narodil se jim nádherný syn František. Nyní se jí však obrátil život vzhůru nohama a Kateřinu čeká rozvod. 

Život se občas s nikým nepáře a sympatická blondýnka Kateřina Šuriaková je toho zářným příkladem. V roce 2020 se konala svatba jako z pohádky na krásném Zanzibaru.

Svatba na pláži v nádherných šatech s milujícím partnerem, to je sen snad každé malé holky. Účastnice druhé řady reality show Robinsonův ostrov byla už při svatbě v pokročilém stádiu těhotenství.

"Byla to vlastně velmi rychlá akce. S nyní už manželem jsme měli na únor naplánovanou dovolenou v Zanzibaru. Takže jsme si řekli, že to rovnou spojíme se svatbou. Chtěli jsme, aby mimčo přišlo do úplné rodiny, a vlastně nebylo na co čekat. Hlavně jsem nechtěla s pupkem řešit svatbu někde v Praze. Takže jsme se vyhnuli povinnostem a bylo to hrozně fajn," řekla tehdy eXtra.cz Kateřina.

Všechno vypadalo naprosto dokonale. Kateřina porodila svému manželovi Františkovi syna, který dostal jméno po tatínkovi, a pár měsíců po svatbě si užívali společného rodinného života.

Kateřina Šuriaková: Na výchovu syna jsem sama

Již před pár měsíci ale bývalá Robinsonka redakci eXtra.cz naznačila, že je něco špatně. "No, mateřství dá teď hodně zabrat. František leze, chce pořád na ruce, všechno ho zajímá. Ještě navíc, když jseš na to sama," prozradila v rozhovoru.

"Sourozence bych Františkovi pořídit chtěla. Určitě bude, ale až bude s kým," dodala s tím, že se ve vztahu objevily nějaké problémy.

"Šli jsme s Františkem od sebe. Nechci to příliš rozmazávat. Zatím nevím, jak to úplně zformulovat, až bude po soudu, bude to lepší," dodala s tím, že v současné době spolu nežijí a patrně dojde k rozvodu.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy