Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

FattyPillow se mění před očima. Bude z něj FitPillow?

Fattymu se hubnout daří.
Zdroj: Koláž eXtra.cz
Hubnutí

Konec s fastfoody, sladkostmi a všemi neřestmi? FattyPillow se rozhodl obrátit svůj život o 180 stupňů a začal žít zdravě! Ačkoli je proslulý svou láskou k nezdravé stravě, nejen ze zdravotních důvodů si musel najít cestu ke zdravému životnímu stylu. Uvedl to na sociálních sítích.

FattyPillow (29), vlastním jménem Karel Sivák, dříve vystupoval také pod přezdívkou “Tlustej Kárl”. Patří mezi nejznámější a nejdéle působící influencery v Česku. Forbes ho zařadil i do žebříčku mezi nejvlivnější Čechy na sociálních sítích. Pohybuje se především na platformách YouTube a Twitch. Nedávno si dokonce zahrál menší roli ve filmu Gump - pes, který naučil lidi žít. Film je nově ke zhlédnutí i na Netflixu.

Za dobu Fattyho působení na sociálních sítích nasbíral statisíce diváků. Svou pozornost si získal především díky svému osobitému humoru, vtipným hláškám a tomu, že se nebojí odkrýt svou pravou tvář. Pozornost si získala i jeho matka, která se často objevuje v jeho videích a streamech, humor zdědil očividně po ní.

Zásluhu na jeho oblibě mezi sledujícími měla na svědomí určitě i jeho láska k nezdravému životnímu stylu. Netajil se slabostí k fastfoodům a sladkostem a uměl to vždy řádně vtipně podat.

Chci být zdravý, to je nejvíc!

Jeho postoj se však změnil a Fatty se už několik měsíců snaží najít cestu ke zdravému životnímu stylu, a to nejen v jídle. Fatty začal i sportovat. Vedou ho k tomu prý zdravotní důvody, chtíč cestovat a netrápit se kily navíc: “Chci být zdravý, to je nejvíc! Chci cestovat, nechci se svou váhou omezovat,” napsal na Instagramu. Svoji cestu mapuje na sociálních sítích, kde ho podporují jeho diváci.

Režim dodržuje už pár měsíců, začalo ho to prý dokonce bavit. Zmínil se ale i o tom, že ne vždy je to tak růžové - prý je často unavený a vzteklý. “Ono to totiž není jen o tom správně jíst a cvičit, ale hodně o té hlavince," prohlásil FattyPillow, čímž své fanoušky povzbudil a vyzval k tomu, že ten pocit a radost z každého kila dole za to stojí. Výsledky jsou vidět a my mu přejeme hodně štěstí a sil v jeho cestě za “lepším já”!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy