Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Bivoj roku? Michal Štika skončil bez manželky i bez záchranářky, teď má harém přítelkyň

Michal Štika si užívá staromládeneckého života
Zdroj: se souhlasem M. Štiky, se souhlasem M. Binias, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
POSUN

Bývalý manžel Moniky Štikové (49) Michal Štika (50) se před čtvrt rokem rozešel s o čtrnáct let mladší záchranářkou Bárou a jak říká, žádný vztah teď nechce. „Po mých zkušenostech si chci odpočinout. Kamarádky ale jsou, nestrádám,“ řekl eXtra.cz.

Michal Štika se zase stýká se záchranářkou

Jen co se před časem zbavil podle svých slov neustále hašteřivé Moniky Binias, zakotvil v náručí mladší zdravotnice Báry. Oceňoval na ní hlavně to, že nemá potřebu všechno řešit, nadávat mu a za každou cenu se hádat.

Ale partnerské pohádce je už teď konec.

„Prostě to mezi námi za těch pár let vyprchalo. Chvílemi to občas byl i vztah na dálku, protože se starala o babičku v Plzni, a to většinou nefunguje. Ale je to mezi námi na pohodu. Kamarádíme se, chodíme spolu na thaibox nebo na večeři. Jsou lidé, kteří mají po rozchodu potřebu s bývalými partnery válčit, já ne,“ svěřil se podnikatel Michal Štika.

Exmanžel Moniky Binias se nezdá

Po rozchodu se přestěhoval zpátky do Prahy a užívá si staromládeneckého života. „Nemám teď moc náladu navazovat vážný vztah. Lecčím jsem si prošel, a teď něco začínat se mi hned úplně nechce. Vztahy s sebou nesou různé povinnosti a do toho se teď neženu. Věnuju se sám sobě a je mi fajn. Kamarádky jsou, jako chlap nestrádám, a uvidíme, jak dlouho mi to takhle vydrží. Třeba to budu mít za tři roky jinak,“ přemítá nahlas.

S exmanželkou Monikou, se kterou na sebe v době kolem rozvodu nalili kýble špíny, nijak nekomunikuje. „Nepíše mi, neozývá se, za což jsem hrozně rád. Ani já nějak netoužím s ní komunikovat. Přeju jí, ať se jí daří. Hlavní je, že se jí daří beze mě,“ dodal s úsměvem Michal Štika.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy