Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Baba Jaga (61) se bude vdávat: Bezzubá a chrchlá, koloušek (24) ji při tom náruživě líbá

Bizarní pár: Cheryl a Quran dělí 37 let, budou se brát
Zdroj: Instagram Quran
Láska

Svatba kontroverzního páru Cheryl (61) a Qurana (24) se blíží. Snoubenci si řeknou své ano už za týden. Pár od sebe dělí 37 let, Cheryl svého zajíčka potkala, když mu bylo teprve 15. Přestože vypadá Cheryl na osmdesát, chybí jí zuby a neustále kašle, její muž by ji nosil na rukou.

Bizarní pár dělí 37 let

Pár, který dělí sedmatřicetiletý rozdíl, nebude pravděpodobně na svých sociálních sítích sdílet. Oba si totiž stěžují na to, že je sledují toxičtí fanoušci. Ti nezyklý pár bombardují zprávami, ve kterých tvrdí, že si Quran bere Cheryl pro peníze anebo že se snaží bizarním vztahem pouze proslavit.

Byla bezdomovkyní, teď je šťastná

Cheryl byla bezdomovkyní, potýká se s anorexií. S netradičním vztahem nesouhlasí nejen velká část lidí na Instagramu a na TikToku, ale také pět z jejích sedmi dětí.

"Miluji všech mých sedm dětí a nikdy jsem je nesoudila. Otočily se ke mně zády kvůli tomu, že jsem našla lásku," stěžuje si s tím, že jim vadí, že randí s černochem. Od svého Qurana přitom dostala nádherný zásnubní prstýnek.

Kolouškovi bylo 15, jí 52

Stařenka se se svým kolouškem seznámila, když mu bylo teprve patnáct, kdy oba pracovali v restauraci s rychlým občerstvením. Oba Američané hojně sdílejí svá zamilovaná videa na sociální sítě, navíc si prý založili i profil na webu OnlyFans, kde mají sdílet peprný obsah pro odvážnější sledující.

Sex je skvělý, bezzubá Cheryl ví, co dělá

Na sexuální život si vůbec nestěžují, sám Quran si starší milenku, která má vyndávací zuby, pochvaluje. "Ví, co dělá," nechal se slyšet.

Cheryl přitom na jednašedesát nevypadá. Připomíná spíš osmdesátiletou důchodkyni anebo babu Jagu z Mrazíka. Kromě vrásek, kostnatého těla a hrubého hlasu jí třeba chybí zuby a trpí neustálým kašlem. To ale Quranovi nebrání v tom, aby ji oslovoval: Má královno.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy