Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Vignerová si už našla náhradu za žárlivého fotbalistu: S tímhle fešákem se teď vodí za ruku!

Našla Aneta konečně svoji životní lásku?
+ Dalších 7 fotografií
Modelka Aneta Vignerová (28) si z rozchodu těžkou hlavu nedělá. Pár měsíců po tom, co dala sbohem fotbalistovi Michalu Zemanovi, už se po Praze vodí za ručičku s jiným frajerem. Tak snad nenarazila na dalšího žárlivce!

Před pár měsíci se jí konečně podařilo vybruslit ze vztahu s dlouholetým partnerem. Tím byl fotbalista Michal Zeman (24) a jejich společné soužití bylo hodně bouřlivé. Několikrát se rozešli a zase k sobě vrátili. Nakonec se ale jejich cesty nejspíše definitivně rozpojily.

Vypadá to, že modelka už není sama. Včera byla v centru Prahy přistižena, jak se vodí za ručičku s neznámým fešákem. Hodně navíc kontrolovala, kdo a jak moc je společně fotí. Nejspíše by byla ráda, kdyby začátek jejího potenciálního vztahu zůstal v tajnosti.

V každém případě se ti dva k sobě měli více než jako dva kamarádi. Po skončení společenské akce odešli ruku v ruce a nejspíše si šli společně užívat někam, kde je již nikdo nebude sledovat. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne a zda se nám Aneta opět zamilovala…

Mohlo by vás zajímat

Další články