Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vignerová poslala zhrzené Nesvačilové jasný vzkaz. Přijde mi trapné, abych se bavila o tom třetím člověku, říká

+ Další 4 fotografie

Jeden z nejostřeji sledovaných milostných trojuhelníků českého showbyznysu sestávající z trojlístku Aneta Vignerová, Denisa Nesvačilová a nerozhodný přelétavec Petr Kolečko se po několika měsících zřejmě definitivně rozpadl. Anebo to bude časem zase jinak? Karta se teď obrátila a scenárista seriálu Most! se od zrzavé herečky vrátil zpět do náruče matky svého nejmladšího syna Jiříčka. Ta v rozhovoru pro eXtra.cz poslala exmilence svého partnera jasný vzkaz.

Nekontaktovaly se

Zdá se, že bývalá Miss České republiky roku 2009 Aneta Vignerová se vyšvihla zpět do sedla a uhání vstříc lepším zítřkům. Ty, jak doufá, prožije se svým partnerem scenáristou Petrem Kolečkem. Velkoryse mu totiž odpustila život v paralelním vztahu s herečkou Denisou Nesvačilovou.

Denisa se ale z povýšení z milenky na partnerku moc dlouho neradovala a během pár týdnů se z oficiální partnerky stala expartnerkou. Scenárista zřejmě neměl dostatečně jasno v tom, která z obou krásek je lepší, a když byl redakcí eXtra.cz načapán, jak se přes avizovaný rozchod v jednom z pražských barů vášnivě líbá s s Anetou, sbalil si pyžamo a kartáček na zuby a poslušně jel zpět domů za ní a dvouletým synem Jiříčkem.

Pro zamilovanou Nesvačilovou to musela být pořádná rána, a proto nás zajímalo, zda zhrzená herečka známou modelku nekontaktovala. "Proč bych já měla být s Denisou v kontaktu?" podivila se Aneta překvapeně. "Ne, nebyly jsme v žádném kontaktu. Já jí přeju, aby byla úspěšná v tom, co dělá, já nejsem žádnej zlej člověk," vzkázala seriálové hvězdičce Vignerová v rozhovoru pro eXtra.cz.

Velký návrat

"Nevím, co k tomu říct, a přijde mi to trapný, abych se bavila o tom třetím člověku," uvedla vysoká brunetka. "My se skoro neznáme. Takže některý věci se v životě prostě dějí, a tak se prostě staly," poznamenala Vignerová, která strávila i se synem pár dní na čerstvém horském vzduchu v Jasné v Tatrách na Slovensku.

Snaha o stmelení a vytvoření úplné a funkční rodiny pro malého Jiříčka byla podle Anety v zájmu obou. "Bylo to společné téma. Nějak jsme se spolu viděli, ale není to jen kvůli synovi, je v tom zainteresováno více lidí a já nechci být necitlivá. Je to naše soukromá věc a nechtěla bych ji řešit," uvedla Aneta v otevřeném rozhovoru.

Kolečko matku svého nejmladšího syna Jiříčka letos v létě potupil před celým národem, když za jejími zády obšťastňoval jinou ženu. Vignerová a Kolečko se rozešli poté, co vyšlo na povrch, že se nejednalo o pouhou jednorázovku, ale že její muž k zrzavé herečce chová jisté city.

Té nakonec ale zbyly jen oči pro pláč. S tím, že by se chtěl scenárista vrátit zpět k ženě a dítěti, údajně prý vůbec nepočítala. "Chtěla, aby si vybral, a on si tedy vybral. Jen jinak, než doufala,“ prozradil naší redakci Kolečkův kamarád.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy