Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vignerová je opět sama: Kdo všechno už tuhle krásku opustil a kde asi bude lovit teď?

Aneta Vignerová má za sebou další rozchod.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií

Miss České republiky z roku 2009 Aneta Vignerová (26) nemá poslední dobou vůbec štěstí na muže. Ještě před třemi měsíci hlásala do světa, jak je zamilovaná do fotbalisty Michala Zemana, a teď je najednou konec.

Vignerová důvod rozchodu neuvedla. „Michal pracoval v rodinné firmě, fotbal hrál už spíš rekreačně. Nebudu říkat přesně, proč jsme se rozešli, ale jako každý rozchod ani tenhle pro mě není jednoduchý,“ svěřila se Vignerová v rozhovoru pro revue.idnes.cz.

I před Zemanem si modelka libovala v náruči profesionálního fotbalisty. S Tomášem Ujfalušim žila dva roky a pár přečkal i skandál, kdy bývalá přítelkyně Tomáše zveřejnila jeho nahé fotky. Ani s ním vztah ale nevyšel.

Ještě před ním si Aneta vyzkoušela chození se synkem slavných rodičů Davidem Krausem, ale protože mladý Kraus si libuje v image nezávisláka, který šoubyznysovými večírky pohrdá, rozešli se.

Misska sice vyhlašuje do světa, že je u ní teď na prvním místě práce, ale novému vztahu se nebrání. Tipujeme, že i dalším objevem Anety bude nějaký sportovec.

Související články

Další články