Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vignerová, Bezděková a Doleželová se svlékly do plavek. Uprostřed Tater ukázaly postavy jako lusk

Missky se dobře bavily.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Postavy v plavkách

Během prvního prosincového víkendu to ve slovenské Jasné pořádně žilo. Uskutečnila se totiž Winter Jasná opening, tedy otevíračka nové lyžařské sezony 2022/2023. Na akci nechyběly ani bývalé missky jako Andrea Bezděková (28), Jana Doleželová (41) či Aneta Vignerová (35), které se odvázaly a ukázaly postavy v plavkách a županech. 

V Jasné na Slovensku proběhlo otevření zimní sezóny 2022/2023. Během celého víkendu na místě probíhal program a také divoké večírky, na něž se sjelo i množství českých krásek. Redakce eXtra.cz byla u toho a nafotila je v plavkách i župáncích.

Nechyběly bývalé finalistky nebo vítězky miss Jana Doleželová, Monika Leová (31) či Andrea Bezděková. Missky odhalily svá těla v plavkách a rozhodně bylo vidět, že se všechny udržují v kondici.

Nechyběla ani Vignerová

Na místě se kromě již výše zmíněných objevila i herečka Denisa Pfauserová (33). Se svým synem akci navštívila též modelka Aneta Vignerová (35), která nyní prožívá turbulentní období s partnerem Petrem Kolečkem (38), který ji nejdříve opustil kvůli herečce Denise Nesvačilové (31), nakonec se k ní ale znovu vrátil, jak jako první informoval web eXtra.cz.

„Já si myslím, že je to na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili. Zatím je to takové citlivé, ani já moc nevím, co k tomu říct,“ svěřila se Aneta před časem v rozhovoru pro ShowTime.

Na fotografie z akce se podívejte v galerii.

Související články

Další články