Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vidíte ve snech lebky a mrtvé lidi? Víme, co to znamená

Zdroj: Profimedia.cz
snář
Zažili jsme to nejspíše všichni. Sen o smrti. Ať už té naší, nebo někoho nám blízkého. Pocitově tak silný, že nás vytrhne ze spánku a nevymažeme jej z paměti po celý den. Co takové sny znamenají?

Možná máte potřebu někomu ho vyprávět a dumáte, co vám chce podvědomí vlastně říct. Nahlédli jsme do několika snářů a na sny o smrti se blíže podívali. Vězte, že ani nemusí věštit nic zlého.

Sen o smrti – značí narození Další výklad říká, že takový sen je příznivý pro otce, básníky, řečníky a filozofy, protože jako první budou mít děti, jimž se v životě bude velmi dobře dařit, ostatní pak vykonají práci, která neupadne v zapomnění. Sen je rovněž prospěšný pro toho, kdo očekává dědictví nebo má v úmyslu koupit pozemek.

Vidět ve snu smrt – čeká vás štěstí a dlouhý život, jen zemědělcům předpovídá finanční ztráty a možné okradení.

Vidět ve snu mrtvé tělo – ukvapený sňatek, váš či přítelův.

Vidět se ve snu mrtvý – začnete pracovat pro státní orgán, konkrétně pro jistou osobu v něm zaměstnanou. Zbohatnete a dožijete se vysokého věku, okolí vám bude závidět. Podle jiného výkladu jde o předzvěst rychlého sňatku a úspěchu ve všech současných aktivitách. Vdaným a ženatým prorokuje takový sen poslušné děti.

Ukládají-li vás ve snu do hrobu – zemřete chudí, někteří autoři snářů zase věří, že tento sen předpovídá dědictví majetku úměrného množství hlíny nad rakví

Spatřit ve snu jinou osobu jako nebožtíka – varování, abyste se nenechali zneužívat přáteli. Milencům věští falešnou lásku, obchodníkům, že je někdo ošidí. Zemědělce potom čekají finanční ztráty a případné okradení.

Vidět ve snu mrtvého člověka, o němž víte, že ve skutečnosti žije – takovýto sen považujte za boží znamení, které byste neměli nechat bez povšimnutí.

Vidět ve snu umírat přítele – přítel se těší dobrému zdraví.

Vidět ve snu mrtvého přítele – přítel se těší vynikajícímu zdraví

Je-li nebožtík ve snu ve skutečnosti osoba momentálně nemocná – daný člověk se zotaví.

Vidět se ve snu u smrtelné postele přítele nebo příbuzného – svatba.

Sen o příteli, který již zemřel – předznamenává zprávy o příteli či o někom, s kým jste se už dlouhý čas neviděli.

Hovořit ve snu s mrtvým přítelem – symbolizuje prosperitu.

Hovořit ve snu s nebožtíky – dobré znamení, předpovídá to kuráž a zdravé sebevědomí.

Vidět člověka, který ve skutečnosti už zemřel, umírat ve snu podruhé – zemře váš nejbližší příbuzný, jehož křestní jméno nebo i příjmení se shoduje se jménem či příjmením nebožtíka.

Vidět ve snu mrtvého člověka, jak vám bere šaty nebo vás okrade o peníze či jídlo – předzvěst vaší smrti, ale rovněž může zemřít váš nejbližší příbuzný nebo přítel.

Darujete-li ve snu něco nebožtíkovi – počítejte se ztrátou.

Spatřit ve snu ducha zemřelé osoby, ať již příbuzného, či přítele – znamení dlouhého života stráveného ve zdraví a bez starostí o peníze.

Zdá se vám často o smrti, anebo podobné sny nemíváte?

Do snáře jsme už nakoukli, teď můžete zjistit, co vám pro dnešní den prorokují hvězdy, na svůj osobní a erotický horoskop se mrkněte sem

Související články

Další články