Uštěkaná semetrika Katarína Tamášová, kterou už od sebe vyhodilo několik nebohých televizních farmářů, je teď terčem četných dotazů. Když se v minulém díle proslulé seznamovací reality show objevil na scéně Jirka, osudový muž podivné Lídy, mnoho televizních diváků si všimlo jeho nápadné podoby právě s neblaze proslulou pekařkou Katarínou.

„To je syn Kataríny?“ zeptal se po zveřejnění Jirkovy fotky jeden z fanoušků Farmáře na Facebooku a další se ihned začali přidávat. „Tvl, jak kdyby jí z řiti vypad!“ dodávali ihned další diváci televizní agroseznamky. Od příštího dílu již bohužel paní Tamášovou na našich obrazovkách neuvidíme, neboť ji od sebe, hned jak to šlo, vyhodil i bodrý alkoholik Josef.

Oba zdánliví „příbuzní“ však budou mít dle našich informací ještě v dalším vývoji reality show neviditelnou roli. Zapšklá pekařka Tamášová prý bude po telefonu terorizovat roztomilou sokyni Libušku, která u Josefa zůstala, a zamilovaný Jirka uchystá podivné husovražedkyni Lídě ještě nejedno překvapení…