Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vidíte tu malou holčičku? Právě se díváte do tváře dívky, které je neuvěřitelných 20 let!

Dvacetiletá dívka vypadající jako šestiletá holčička? Sen všech
pedofilů…
Zdroj: Shariq Allaqaband

Dívala se, jak její spolužáci vyrůstají, ale Laxmi Yadev zůstala stejná jako v pěti letech.

Dnes je jí již dvacet a je teprve 99 centimetrů vysoká, váží 19 kilogramů a nosí oblečení, které je určené šestiletým dětem.

Kvůli velmi vzácné genetické poruše přestala před 15 lety vyrůstat a stala se dospělým člověkem uvězněným v těle malého dítěte. Už ví, že nikdy nebude mít své vlastní děti, a tak se smířila i s tím, že se nikdy nevdá. K mužům ostatně podle svých slov nemá žádnou důvěru.

„Občas přemýšlím, jaký bych mohla mít život, kdybych byla normální, a jsem z toho smutná,“ řekla pro noviny Sunday People.

Raději žije pořád se svou rodinou a matka jí nakupuje oblečení, aby nemusela sama chodit do dětských sekcí. Má ještě bratra, který trpí stejnou poruchou a chtěl by se jednou stát učitelem. Její mladší patnáctiletá sestra má normální výšku.

Laxmi Yadev má teď začít pracovat, aby mohla podporovat svou rodinu také finančně. Peníze do rodiny totiž přináší pouze otec, který vydělává 8 tisíc rupií měsíčně, což je v přepočtu 2650 Kč. To je také důvod, proč Laxmi neměla možnost se vyléčit . Existují hormony, které je třeba dětem do patnácti let s touto poruchou podávat, ale jsou příliš drahé.

Související články

Další články