Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vidíme velký špatný! Kartářka Jolanda je se svým věštěním opravdu hodně někde

Pamatujete si romskou kartářku Jolandu, kterou před lety vyprodukoval televizní astrologický pořad? Stala se z ní hvězda první velikosti. Redakce eXtra.cz ji oslovila kvůli natočení reportáže a nestačili jsme se divit. Jolandě sláva nejspíš stoupla do hlavy a možná jí malinko zatemnila mozek.

Pokud jste si mysleli, že Jolanda, která se před lety objevila na televizní obrazovce, si nic moc nevydělá, hodně se mýlíte. Naopak. Romská věštkyně musí být za vodou a to nejen kvůli tomu, kolik si umí říct za reportáž.

Věštkyně, jejíž jasnozřivé hlášky „Hodně budeš někde“ a „Vidím velký špatný“ doslova zlidověly, má tvrdou cenu, ze které neuhne, ani kdyby se srazil Jupiter s Marsem.

„O čem byste chtěli udělat reportáž?“ ptala se nejprve Jolanda, když jsme jí zavolali s tím, že bychom za ní přijeli do jejího rodného Děčína natáčet. Jolanda poté chvilku přemýšlela, načež spustila: „Pokud byste chtěli natáčet a rozhovor, taková spolupráce vás bude stát čtyřicet tisíc korun,“ vysvětlila své podmínky Jolanda, která se proslavila svým hodně svérázným výkladem karet a věštěním budoucnosti.

Ta suma nám vyrazila dech a pokoušeli jsme se smlouvat, ale ne. Jolanda má svou cenu, přes kterou nejede vlak. „Opravdu čtyřicet tisíc korun. Slevu nedám,“ pokračovala astropaní, která má dokonce svou asistentku. „Kdybyste si to rozmysleli, zavolejte asistence a domluvíme se,“ ukončila hovor.

Do budoucnosti vidící Jolanda jistě věděla dopředu, že budeme volat, a možná si jen zkusila říct o peníze, na které si průměrný Čech nesáhne ani za 2 měsíce tvrdé práce. Každopádně velký špatný, pro tentokrát jsme ji odmítli. Ale kdo ví, časem budou třeba spolupráci planety více nakloněny a všichni budeme hodně někde.

Související články

Další články