Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vidí do budoucnosti! Tahle malá česká holčička předpověděla pád ruského letadla na Sinaji!

Laurinka vidí do budoucnosti!
Zdroj: Reprofoto TN.cz
Portál TN.cz přinesl šokující informace o malé holčičce, která dokáže pomocí svých obrázků předpovědět budoucnost. Bohužel, její proroctví nebývají pozitivní. Předpověděla smrt dědečka, příval uprchlíků i pád ruského letadla na Sinaji. Její maminka je z nadpozemské schopnosti své dcery v šoku a bojí se, co opět namaluje.

Osmiletá Laura pochází z Liberce a trpí autismem. Osud si s ní krutě zahrává, a tak se k jejímu postižení přidaly i časté epileptické záchvaty, při kterých vždy naprosto bez chyby předpoví nějakou hrůznou událost.

Laurinka obrázky maluje buď úplně sama, nebo poprosí maminku o přemalování předlohy, kterou posléze vybarvuje a tím vysvětluje význam obrázku. Pro většinu lidí by šlo o obyčejné dětské čmáranice, ovšem pro matku Laury, která zná všechny souvislosti, jde o naprosto přesná proroctví.

Nejdříve Laurinka namalovala svého dědečka a nezapomněla nad jeho hlavu přimalovat černý křížek, matka zprvu nechápala, proč něco takového její dcera maluje. O tři týdny později vše pochopila, dědeček zemřel.

Zvláštní nadání Laury se projevilo i tím, že dívenka vyznačila orgány, které dědečkovi přivodily smrt. Nedávno zas dcerka poprosila maminku, aby jí přemalovala letadlo. Do takto připraveného nákresu vnesla Laura výraznou černou bombu. Video a podrobnou reportáž o Laurince najdete na stránkách TN.cz.

Když obraz matce donesla, matka hrůzou ani nedýchala a doufala, že se tentokrát dcerka plete. Za několik dní přišla do světa smutná zpráva o havárii ruského letadla na Sinaji. Nejpravděpodobnější vyšetřovací verzí je právě výbuch bomby uložené na palubě. No posuďte sami, nemrazí vás z toho?

Laura ovšem nenakreslila pouze dva předpovídající obrázky, maluje jich hodně, říká její matka Iveta Charvátová. Kromě výše vylíčených katastrof Laurinka předpověděla i zranění bratra či uprchlickou krizi.

Autistické děti mají zvláštní vnímání a někdy jim je přisuzován tzv. šestý smysl. Iveta věří, že tato výjimečná schopnost Laury je kompenzací za její postižení. Tam, kde jí Bůh ubral, zase jinde přidal a ozvláštnil její schopnosti.

Jestli jsou její obrázky skutečnou věštbou budoucnosti, rozhodněte sami podle vlastního vnímání. Lauřina matka i celé její okolí mají ovšem jasno, dcera je skutečně výjimečná a její schopnosti jsou nadpřirozené!

Související články

Další články