Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEOZÁHADA: Houpačka se houpe, ale nikdo na ní nesedí. Hraje si tam snad duch?

Na internetu se objevilo video, které všem nahání strach. Na houpačce se totiž někdo houpe, ale nikdo na ní nesedí. Lidé se teď dohadují, jestli je to záhada, nebo se vše dá nějak přirozeně vysvětlit.

Video natočil otec tří dětí ze svého auta na mobilní telefon u pláže. Jeho záběry nahánějí hrůzu. Muž sedí ve svém autě u dětského hřiště, kde nikdo není. Přesto se houpačka houpe a vypadá to, že na ní někdo sedí. Jenže tam nikdo není!

„Moje děti už si tam nikdy hrát nepůjdou, podívejte se. Tohle je opravdu reálné,“ říká otec na videu a natáčí houpačku, která se houpe sama od sebe. I jeho děti na celý jev nevěřícně koukají. Vedle jsou totiž další dvě houpačky, ale ani se nehnou. Nefouká totiž žádný vítr. Co se tedy s houpačkou děje? Sedí na ní snad duch? Lidé se teď přou o to, co to asi tak může být.

Někteří si myslí, že je to duch, jiní ale dávají přednost racionálnímu vysvětlení. Je to prostě jenom vítr. Jenže podle otce tří dětí vítr nefoukal a další dvě houpačky vedle se ani nepohnou a visí svisle dolů. Nelítá ani písek na pláži. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články