Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zpěvák Alexandrovců měl z pekla štěstí! Život mu zachránil prošlý pas!

Dnešní pád letadla, na jehož palubě cestovala většina sboru Alexandrovců, vyvolává velké otázky a spekulace. Jednalo se opravdu jen o nehodu, či snad o promyšlený útok? Otázek je hodně, ale odpovědí jako šafránu. Tohle je jedno z videí, které ukazuje, že by na palubě letadla mohla být teoreticky i bomba. Na obloze je totiž vidět výbuch. O velkém štěstí může hovořit zpěvák sboru, kterého zachránil prošlý pas. Kvůli němu ho totiž nepustili na palubu letadla a tím mu zachránili život.

Tahle tragédie zasáhla nejenom celé Rusko, ale i okolní svět. Pěvecké hvězdy z České republiky, které měly tu čest vystupovat po boku tohoto souboru, také vyjádřily svou soustrast.

Mezi české hvězdy, které jsou touto zprávou zdrceny, patří třeba Karel Gott (77), Helena Vondráčková (69), Bára Basiková, nebo Michaela Nosková (33). Tihle všichni měli totiž tu čest po boku Alexandrovců vystupovat.

Letadlo spolu s Alexandrovci zmizelo z radaru dnes ráno. Později byl nalezen vrak, zhruba 1,5 kilometru od pobřeží poblíž Soči, v hloubce 50–70 metrů.

Na palubě bylo 92 lidí. Z toho 84 cestujících a 8 členů posádky. Mezi oběťmi bylo bohužel 68 členů souboru Alexandrovci. O naprostém štěstí může hovořit devětadvacetiletý zpěvák Roman Valutov, kterému zachránil život jeho prošlý pas, díky kterému ho nepustili do letadla. Tomu se říká opravdu z pekla štěstí.

Ruský prezident Vladimir Putin vyjádřil soustrast pozůstalým rodinám a oznámil pondělí 26. prosince jako den smutku v Rusku.

Otázkou nyní zůstává, jestli se opravdu jednalo o tragickou nehodu, nebo o teroristický útok. Zvláštní je, že pokud by se jednalo o nehodu, proč potom tedy piloti nevyslali nouzový signál?

Znepokojující je také video, které se objevilo na internetu. Je na něm vidět, jak na obloze dochází k jasnému výbuchu. Mohla by snad být na palubě letadla bomba? Prozatím nejsou potvrzené žádné informace.

Související články

Další články