Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zpěvačku kousla kobra. Publikum sledovalo, jak umírá

Když vás kousne kobra, tak je to hodně zlé.
Zdroj: profimedia.com
Neuvěřitelnou tragédií skončilo vystoupení oblíbené zpěvačky Irmy Bule. Tu totiž přímo na pódiu uštkla jedovatá kobra královská, která měla být zlatým hřebem vystoupení.

Na tohle vystoupení určitě diváci nezapomenou. Indonéskou zpěvačku uštkla kobra královská. Ta si ovšem poranění buď nevšimla, nebo ho nebrala vážně a svou show dozpívala. Po 45 minutách zpěvu a tance se toxiny dostaly k srdci a zpěvačka padla k zemi a zemřela. O šokující tragédii informoval britský Daily Mirror.

Irma Bule hady milovala, a tak je zapojovala do programu každého svého vystoupení. Různě si je proplétala kolem rukou a nohou, až ji její vášeň k hadům zabila. Žena zemřela v pouhých devětadvaceti ledech. K osudnému kousnutí došlo poté, co Irma omylem během čísla kobru přišlápla. Ta se lekla a vystříkla svůj jed.

Otázkou zůstává, jak je možné, že měl had používaný k vystoupení stále své jedové žlázy a tesáky. Kousnutí do kotníku se stalo Irmě osudným. Svůj koncert sice dozpívala, ovšem po převozu do nemocnice zemřela.

Související články

Další články