Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zpěvačka Tereza Kerndlová je ve své nejlepší formě a prozradila, kdy se konečně chystá založit rodinu

+ Dalších 37 fotografií
Zpěvačka Tereza Kerndlová se vrátila z dovolené a hned vyrazila na party. S manželem přišla ochutnat nový nápoj Black Fox. Při té příležitosti prozradila, kdy se chystají s partnerem založit rodinu. Tereza bude po dlouhých šesti letech vydávat desku a trochu načala, na co se můžou fanoušci těšit.

Mladá zpěvačka Tereza Kerndlová (31) se vrátila z dovolené ze Španělska a je na ní vidět, že je odpočatá a plná energie. Fanoušci půvabné Terezy se už nemohou dočkat, protože co nevidět vydá desku, a to po dlouhých šesti letech.

V rozhovoru se Tereza svěřila, proč to tak dlouho trvalo. „Během celé té doby jsem postupně sbírala skladby a hlavně jsem se věnovala úplně jiným věcem. Protože si myslí, že člověk by měl hlavně žít ten život a ne pořád jenom pracovat. Dala jsem přednost hodně osobnímu životu.“

Zpěvačka nedávno oslavila jednatřicáté narozeniny, a tak jsme se jí zeptali, jestli už pomýšlí na rodinu, nebo si dá ještě nějakou dobu načas.

„Neříkám, že budeme mít dítě za rok, nebo za devět měsíců, protože máme ještě nějaké plány, které si chceme vyplnit. Pak bychom se tedy chtěli přestěhovat ještě do většího bytu a poté by mohlo přijít už to dítě. Takže ještě tak dva tři roky.“

Související články

Další články