Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zoufalý křik a pláč malého prvňáčka: Přímo ze třídy ho odvlekla sociálka. Nelíbilo se jí, že chce být s babičkou!

Jestli jste si mysleli, že se jen v Norsku odebírají děti hrůzným způsobem, tak jste na omylu. V sousedním Slovensku se stal děsivý případ, ve kterém hraje hlavní roli malý, nic nechápající prvňáček, sociálka a na druhé straně chlapcova babička. Toho za hrozného křiku a pláče odvlekli přímo ze třídy, co nejdál od jeho milované babičky.

Už od narození nebohého klučíka se o něj starala jeho babička Monika Kozelová, protože její dcera je „lehčích“ mravů a čtyřměsíčního chlapce nechala na jejích bedrech a utekla do zahraničí. Starala se o něj úplně sama, povedená matka o malého nejevila zájem, neposílala žádné peníze. Dokonce kvůli ní chlapec trpí poruchou pozornosti ADHD a hypermobilitou, protože v těhotenství kouřila, pila a brala kokain.

Blanka (biologická máma) se se synem vídala asi třikrát do roka, v jeho sedmi letech pak matka prohlásila, že ho chce zpět. A tak se začala se svou mámou o prvňáčka soudit, až jí nakonec odvolací soud dal za pravdu, že má na něj větší právo než jeho babička.

V pátek 13. května si pro něj na základní školu přišla sociálka. Úředníci nebrali ohled na děti a už vůbec ne na rozrušeného chlapce. Začali ho násilím tahat pryč, jenže Marco se držel třídní učitelky jako své poslední záchrany a hystericky brečel. Ostatní děti netušily, co se děje, tak se rozplakaly společně se spolužákem. Přesto ho vší silou matka odtáhla se sociálkou pryč a pravděpodobně Marca odvezla do Švýcarska, kde teď žije.

Babička s ním nemá od té doby žádný kontakt, neví, co se s ním děje, ale svůj boj nevzdává. Chystá se na sociálku podat trestní oznámení, protože Marco od začátku všem říkal, že chce zůstat s babičkou a k mámě nechce.

Jen se podívejte na hrůzné video, které vám musí vyrvat srdce z těla, jak je chlapeček zoufalstvím bez sebe, ale úředníky to neobměkčilo ani na chvíli.

Související články

Další články