Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zmatek v Prostřenu: Soutěžící čekají na bordeláře Davida a ten nechce přijít. Co se stalo?

Už včera na sebe podivín David upozornil dost nechutným bordelem u něj doma. Jenže to vypadá, že ani v dalších dílech nezapadne a bude chtít vybočit z řady. Jeho spoluhráči se o něj dokonce budou bát, protože se neukáže a nedá o sobě vědět. Co se s nezaměstnaným rodákem ze Znojma stalo?

Tento týden to v Prostřenu vypadá na dost pořádný úlet. Už první den všechny znechutil bordel u zahradníka Davida doma. Jenže tím jeho excesy nekončily. Dneska vystraší ostatní soutěžící tím, že na začátek vůbec nepřijde.

Vyděšení amatérští kuchaři nejdřív nevědí, co mají dělat, jestli na Davida čekat, nebo si přiťuknout a dělat, že se nic neděje. Dokonce mu zkoušeli i volat, jenže on to nebral. Až nakonec po dlouhém čekání konečně zazvonil.

„Já se omlouvám, ale nemohl jsem to najít a navigace mi špatně ukázala cestu,“ vysvětlil svůj pozdní příchod. Přitom se všichni včetně štábu báli, že se po včerejším fiasku, kdy nikdo nechtěl jíst jeho jídlo, radši ani neukáže.

Ale David překvapil a přišel. Jak bude dnešní večeře u další soutěžící Dany probíhat, to se můžete podívat už v 17.50 na FTV Prima.

Související články

Další články