Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO ZKÁZY: V centru Říma se objevil obří kráter! Spolykal domy i auta!

V centru italského města Řím, v části Balduina, se do země propadla celá ulice, dlouhá 15 metrů! Domy, budovy a auta se propadly do desetimetrové jámy.

Ve středu, přesně na svátek svatého Valentýna, se v romantickém italském městě Římě odehrála scéna jako z katastrofického filmu od hollywoodských tvůrců. V části Balduina se propadla celá ulice, dlouhá patnáct metrů! Do hluboké desetimetrové jámy zahučelo nejméně šest aut a dům.

Podle místní policie můžou být příčinou katastrofy nedaleké stavební práce. V posledních týdnech totiž dělníci pracovali ve třech budovách najednou. Zatím nebylo potvrzeno, zdali byli na místě mrtví či zranění lidé, ale policie hlubokou jámu pořád důkladně prohledává a také evakuovali obyvatele z okolních budov. Starostka Říma Virginia Raggi také dorazila na místo a zajistila lidem ze zasažené oblasti náhradní bydlení.

Související články

Další články