„Nejtěžší to bylo pro mne v tom bahně, když mi soupeřka vyrazila dech a já jsem už chtěla odejít z místnosti. Do breku mi bylo hned od začátku. Já jsem ji měla obejít nebo shodit na zem a vzít za ni klíč, a to se mi prostě nepodařilo, i když dělám tři roky box,“ popsala zoufale Agáta. Peníze z výhry jsou tentokrát určeny pro charitu dětské onkologie s názvem 1000 statečných.

„Já jsem jí nechtěla dát pěstí, to se ani nesmělo, pak jsem přemýšlela, že jí sundám plavky, aby si je musela obléknout, to mi ale zase přišlo blbý. Asi tak 30× mě hodila na zem a bahna tam bylo tak půl metru. Myslím si, že jsem hodně nadávala, asi mě budou muset vypípávat, určitě jsem řekla kurva píp,“ vzpomíná modelka.

Ale mělo to i své světlé stránky. Agáta byla jedinou ženou v týmu, a tak jeden muž přispěchal na pomoc a utišil ji. Ani jeden ze spoluhráčů to však nebyl. „Paklíč mě balil, takže dobrý. No tak po mně jako laškoval, protože já jsem ho trochu ohodila bahnem, takže on pak po mně foukal pěnu. Byl prostě úžasnej, ale už jsem vdaná.“

A jak bude kromě Agáty vypadat tým? V místnostech bude bojovat ještě Miroslav Šimůnek (38), Jakub Štáfek, Viet Anh Doan a Matěj Rychlý.