Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Ženu posedl duch kanibalky: V živém vysílání v televizi křičela a chtěla sníst své vnitřnosti

Je žena opravdu posedlá duchem, nebo je to jen divadlo pro diváky?
Thajka Thippawan Pui Chaphupuang je mladá a krásná žena, která v těchto dnech zažívá něco, co jí rozhodně nikdo nezávidí. Posedl ji totiž pradávný duch kanibalky. A dokonce se projevil, když o něm měla promluvit v živém vysílání v televizi. Pohled na dívku opravdu není hezký.

Když má někdo nadvládu nad vaším tělem, je to hodně děsivé. To teď prožívá mladá Thajka Thippawan Pui Chaphupuang. Ovládl ji totiž prastarý duch Pop, který jí nedá spát. Hlavně patří k těm nejděsivějším duchům vůbec. Jde o ducha kanibalistické ženy, která si za svoje oběti vybírá mladé ženy. Převezme nad nimi nadvládu a pokusí se jim sníst jejich vnitřnosti.

Když Thajka přišla o své zkušenosti promluvit v přímém přenosu v televizi, zlý duch se projevil. Lidé na ni koukali s otevřenou pusou. „Sním své vnitřnosti,“ křičela mladá žena. Pohled na ni nebyl hezký, chovala se jako smyslů zbavená. Bylo na ní vidět, že vůbec neví, co se s ní děje. Křičela, měla vyvalené oči a vyplazovala jazyk jako blázen. „Dejte mi prasečí krev,“ řvala na všechny. Naštěstí dívka pořád seděla na svém místě v sedačce a nevrhla se mezi diváky, kteří by v té chvíli asi nejraději utekli.

Celou dobu na ni mluvil moderátor, který se ji snažil uklidnit. Bylo na něm vidět jeho odhodlání. Dokonce jí k obličeji přiložil magický talisman. Když ho Thippawan uviděla, začal šílet a křičet ještě víc. Nakonec jí ho dokonce nasadil na krk a až potom se uklidnila. Někteří lidé ale jejímu výstupu nevěří. Nelze vyloučit, že se jednalo jen o divadlo nebo že dívka trpí schizofrenií. Oba moderátoři jsou totiž až podivně v klidu.

Související články

Další články