Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Žena se po silnici procházela úplně nahá. Co měla za lubem?

Na dálnici poblíž Moskvy měli řidiči opravdu pěkný zážitek. Po silnici se procházela žena, která byla úplně nahá. A ještě k tomu bylo venku několik stupňů pod nulou. Nikdo se k nahé ženě ani nepřiblížil, ti pohotovější ji natočili na kameru.

Muži se na ženu jen podívali a pomalu ji objeli. Nikdo se jí ani nezeptal, co se stalo, že běhá nahá po silnici mezi tolika auty v několikastup­ňových mrazech. Žena totiž vypadala jako blázen a každý z ní měl strach.

Nikdo netuší, co ženu vedlo k tomu, že se celá svlékla a procházela mezi auty. Vypadalo to, že chvílemi to neví ani ona sama. Zarážející ale na celé situaci je to, že nikdo ženě nepomohl ani se nezajímal, co se jí stalo. Spíše se jí všichni vyhýbali.

Video se okamžitě stalo hitem internetu. Určitě měla spousta řidičů v autě něco, do čeho by ženu mohli zabalit. Nikdo to ale neudělal. Pomohli jí až přivolaní záchranáři a žena nejspíš skončila na psychiatrii.

„Všichni řidiči pravděpodobně měli v autě deku nebo něco, do čeho by ženu zabalili, aby jí nebyla zima. Jenže nikdo ženě nic nenabídl, aby se zahřála,“ napsala k videu rozčilená Ljudmila.

Související články

Další články