Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

VIDEO: Žena porodila svoje první dítě v 61 LETECH! Otěhotněla přirozenou cestou

Většina žen rodí mezi 20 a 30 lety, ne ale Maria Tosaria Veneruso (61). Ta si na svého první potomka musela dlouhou dobu počkat. Svoje první dítě porodila v neuvěřitelných 61 letech!

Je to až neuvěřitelné, ale Maria ve svých 61 letech počala dítě se svým manželem Vincenzem přirozenou cestou a na svět přivedla zdravého a krásného chlapečka. Vážil 3,5 kilogramu a měřil 50 centimetrů. V Itálii se tak stala rekordmankou.

„Splnila jsem si sen. Budoucnosti se nebojím,“ řekla Maria serveru Ilmattino.it. Osud jí v minulosti nepřál. Za svůj život otěhotněla celkem čtyřikrát, ale vždy potratila. Na umělé oplodnění ale jít nechtěla. Už ani nedoufala, že by někdy mohla mít svoje vlastní dítě, ale stal se zázrak. Skutečně otěhotněla, ale ve věku, když se ženy stávají spíše babičkami. Ona je ale neskutečně šťastná.

„Musím podotknout, že jde o velmi ojedinělý případ, který s sebou nese velké riziko,“ řekl gynekolog Palmieri. Maria prožívala těhotenství bez jakýkoliv větších komplikací. Starala se o sebe a podstoupila dokonce hormonální kúru. Také se snažila pravidelně hýbat až do 7. měsíce. Hladký a bezproblémový měla i porod. Budoucnosti se ale nebojí a bude dělat vše pro to, aby se její miminko mělo co nejlépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články