Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Žena po probuzení zažila pořádný šok. Překvapil ji pětimetrový had

Trina Hibberd z Austrálie měla velmi krušné ráno. Když se probudila, čekalo ji na posteli velké překvapení. Pětimetrový had, který žije už několik let ve střeše domu, se totiž rozhodl, že se dostane přímo do domu.

Když se Trina probudila, čekal ji velký šok. Na čele postele uviděla hada, který byl dlouhý více než 5 metrů. Krajta jménem Monty pěkně odpočívala na její posteli. Byla dlouhá a pěkně tučná.

Monty žil nejspíš na střeše australského domu po dobu deseti let a chtěl si polepšit. Proto se pokusil přesídlit do velké ložnice. Montymu se dokonce podařilo rozsvítit světlo a převrátit lampičku před tím, než dorazil chytač hadů Dave Goodwin. Ten přiměl hada, aby se obtočil kolem jeho předloktí, a pak ho chytil do plastické nádoby.

Krajta vážila 40 kilogramů a člověka by mohla lehce udusit. Goodwin musel k odchytu hada použít kleště, aby odvrátil jeho pozornost a mohl ho chytit za zátylek. „Tímhle zajistím, že se had pustí všeho ostatního a obalí se kolem mého ramene,“ řekl Goodwin.

„Myslím, že měl hlad nebo nás přišel jenom pozdravit,“ řekla Trina. Myslí si totiž, že had žije ve střeše domu mnoho let. Teď Monty skončil v čistírně odpadních vod, kde se jim postará o krysy.

Související články

Další články