Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Žena natočila svého spolubydlícího při neskutečné nechutnosti. Neuvěříte, co dělal!

Tak tohle nechcete! Když bydlíte ve společném domě s několika spolubydlícími, tak si musíte dávat pozor na své osobní věci. Koho by ale napadlo, že úchylný týpek od vedle má spadeno na jednu z nejdelikátnějších potřeb vašeho života - zubní kartáček! A bude se s ním drbat v rozkroku!

Sára (28) z Nového Zélandu se se svým přítelem nastěhovala do domu, kde žili další dva lidé. Na začátku všechno klapalo a se svými spolubydlícími se moc nevídali. Pak se ale začaly dít divné věci.

Najednou zjistili, že za jejich nepřítomnosti jim někde leze do pokoje. Věci se totiž nenacházely na stejném místě, na jakém je nechali. Nejdřív podezřívali podivínskou dívku z vedlejšího pokoje. Manipulovalo se totiž hlavně se Sářinou kosmetikou. „Když najdete ve svém šuplíku dlouhý blonďatý vlas, tak to není náhoda,“ říká Sára.

A tak se páreček rozhodl spolubydlící konfrontovat. Aby měli důkaz, nastražili do svého pokoje kameru. A opravdu. Blonďatá spolubydlící přišla a začala používat její make-up, ale co přišlo dál, bylo mnohem horší.

Poté vešel do místnosti druhý spolubydlící a použil jejich toaletu. Mezitím si vzal Sářin kartáček a podrbal se s ním na varlatech. Když Sára video viděla, tak se rozplakala!

Tohle je opravdu vrchol.

Související články

Další články