Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO ZÁZRAK: Miminko se narodilo v plodovém vaku. Lékaři byli v šoku!

Když se narodí malé miminko, je to vždycky zázrak. Ve Španělsku se ale stalo něco neuvěřitelného. Dítě se narodilo ještě v plodovém vaku a to se jen tak nevidí. Všichni byli v šoku a video z porodu obletělo svět.

Lékařům ve Španělsku se podařilo natočit unikátní záběry. Miminko se tam narodilo ještě v plodovém vaku. A to se jen tak nevidí. Navíc to byl porod druhého z dvojčat. Tento zázrak se totiž stane jen u jednoho z osmdesáti tisíc dětí. Záběry z porodu obletěly svět.

Když během císařského řezu vyndali plod z matky, nestačili se divit. Jedná se totiž o extrémně vzácný případ. „Bylo to neuvěřitelné. Všichni jsme byli nadšení,“ napsala na internet sestra, která celé video zveřejnila. „Bylo to nádherné. Historický moment,“ dodala.

Lékaři obal museli rozstřihnout, aby se dítě mohlo nadechnout. Všichni jsou z tohoto úkazu nadšení. Tento unikátní porod se stane, když nastávající matce nepraskne voda. Dítě tak přijde na svět v takzvaném amniotickém vaku, tedy v obalu, který chrání dítě v břiše. Podívejte se na video.

Související články

Další články