Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: ZASE SE VYPRSILA! Obdařená Kristýna Leichtová v Pevnosti Boyard ukázala opravdu hodně. Její PRSA CHTĚLA NA SVOBODU

+ Další 3 fotografie
I když jí to tentokrát role nepřikazovala, ale přesto herečka Kristýna Leichtová (30) ukázala víc, než chtěla. Při soutěžní disciplíně v dlouho očekávané Pevnosti Boyard měla tak těsné tílko, že se její bujná ňadra drala ven.

Už dnes začne soutěž, ve které se hvězdy českého šoubyznysu pokoušely vydělat co nejvíce peněz na charitu. Jenže úkoly byly vážně zapeklité a nebezpečné, že se při nich nemohly hlídat, jak vypadají a hlídat si výstřih jako Kristýna.

Její výstřih byl vážně vražedný, a kdyby to záleželo jen na velikosti poprsí, tak pro dobré účely určitě vybrala nejvíc. Protože toho nejvíc ukázala, čímž potěší hlavně pánské publikum.

Herečka do Francie vyrazila s kolegy Jakubem Prachařem (33), Vojtou Kotkem (28) či Hankou Kynychovou (48). Ale i kdyby nezískala jediný klíč z Pevnosti Boyard, tak byla jasnou vítězkou v sexy pohledu. Bohatství má totiž na hrudi.

Plazení po rotujícím potrubí šlo Kristýně velmi dobře, jenže při úkolu vyžadujícím stabilitu ukázala víc, než předpokládala. A před kamerou málem předvedla, že její prsa jsou stále to, co bývala a drží na svém místě. Jen se drala na svobodu.

Rozhodně se máte na co těšit, dívejte se už dnes od 20.15 na FTV Prima. Hlavně horňákům vypadnou oči z důlků.

Související články

Další články