Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Zabijácká panenka Chucky se vrací. Jak vznikala?

Do kin se vrací jedna z nejznámějších hororových postav a opravdová filmová legenda, zabijácká panenka Chucky. V nové verzi slavného hororu Dětská hra prošla ale zlá panenka řadou úprav a vylepšení. Tentokrát už nebude posedlá duchem sériového vraha, ale bude vraždit sama za sebe. Chucky 2.0. totiž odpovídá dnešní době technologií a na počátku jde o úžasně vyspělou hračku. Od svého okolí se učí a vyvíjí se, oproti plánům se z ní ale stane zlá osobnost s chutí vraždit a zabíjet. A dělá to s velikou vynalézavostí.

Nová panenka Chucky je daleko pokročilejší. „Umí vás zabít více způsoby,” dodává režisér filmu. Nový Chucky má nyní schopnost získat přístup i k jiným zařízením, procházet je, umí ovládnout termostaty, vozidla, robotické vysavače. „Má k dispozici arzenál věcí, které může využít, aby terorizovala a zabíjela.”

Podle ohlasů je film děsivý i tím, že panenka Chucky nevypadá a nepohybuje se úplně dokonale, ale tak, jak by se pohybovala skutečná panenka. Tvůrci proto jen málo využívali digitálních triků a naopak si vyrobili několik loutek a skutečných pohyblivých panenek. „Přišli jsme na plac a tam chodil Chucky, mohli jste se ho dotknout. Víme, kdo Chucky je, takže to nebylo vždycky příjemné,“ vzpomíná jedna z hvězd filmu Aubrey Plaza.

Související články

Další články