Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Video z útoku na Brada Pitta: Jak se tvářil herec, kterého napadl agresivní Ukrajinec?

Herce Brada Pitta (50) napadl před hollywoodským kinem El Capitan známý a problematický vtipálek Vitalij Sediuk (25). Podivný ukrajinský novinář na něj během toho, co se Brad podepisoval fanouškům před premiérou filmu Maleficent, u nás známého jako Zloba: Královna černé magie, skočil a udeřil ho do obličeje.

Ochranka, která stála u herce, okamžitě začala muže pacifikovat, a jak je vidět z videa, i sám Pitt mladíkovi uštědřil pár ran. Bradovi se naštěstí nic nestalo, odnesly to akorát jeho sluneční brýle. Nezvaného hosta okamžitě zatkla policie a obvinila z ublížení na zdraví. Dalších pět dní má Sediuk nařízeno pohybovat se maximálně 500 metrů od Brada, jinak si půjde okamžitě sednout. Pitt pak s Angelinou Jolie a dětmi pokračovali na promítání.

Sediuk je svými incidenty se slavnými osobnostmi proslulý. Nedávno na filmovém festivalu v Cannes vlezl herečce pod šaty, zatímco pózovala na červeném koberci, na jiné akci se zase dostal do blízkosti Willa Smithe, kterého začal pusinkovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články