Pokud chcete vypadat jako tady Mike, musíte trénovat jako Mike! Ten chtěl svůj trénink posunout na další level, a tak propojil více stylů a začal je kombinovat. Nějakou dobu tancoval breakdance, a tak jej zapojil do svých tréninků. Kombo v podobě breaku, kardia a posilování s váhou je neuvěřitelně účinné. Nejenže vám narostou svaly, ale vaše fyzička se neuvěřitelně zlepší. A jak sám Mike říká, posílíte tělo i mysl. Bude z vás úplně nový člověk.

„Byl jsem hodně stydlivé dítě, nikdy jsem nijak nevyčníval. Pak jsem ale objevil breakdance a to mi změnilo život,“ říká Mike na jednom ze svých videí. Breakdance ho naprosto fascinoval. „Chtěl jsem umět to, co ti kluci, obdivoval jsem je, všichni je obdivovali. Chtěl jsem, aby se takhle lidé dívali i na mě.“ Potom už bylo snadné propojit svůj trénink s breakdancem a dovést jej k dokonalosti. Videa z Mikových tréninků čítají neuvěřitelné počty zhlédnutí a může se vám zdát, že popírají jakékoliv zákony fyziky.

Sám Vazquez je obyčejný skromný muž. Je navíc skvělým tátou. Jeho syn je opravdu reklama na roztomilost a jejich společné fotografie vám utrhnou rodidla. A pokud by vám i to bylo málo, Mike navíc obstojně hraje na piano a skládá hudbu. Tak vidíte, dámy, a pak že dokonalí muži již neexistují.