Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO Z REDAKCE EXTRA.CZ: Takhle probíhalo setkání narkomanky Katky s Helenou Třeštíkovou minutu po minutě

+ Dalších 47 fotografií
Katka Bradáčová (40) a Helena Třeštíková (69) po několika letech odloučení, kdy ani jedna nevěděla o druhé, jaký aktuálně vede život, k sobě díky redakci eXtra.cz našly znovu cestu. Setkaly se na streamu, na který obě přijaly pozvání. Ani jedna do posledního momentu netušila, že se setkají... Nakonec se tak stalo a rozhodně si měly o čem povídat!

Dlouhých 14 let společně pracovaly na časosběrném dokumentu Katka. V roce 2009 byl snímek odvysílán a ještě rok poté se obě stýkaly. Pak kontakt přerušily. Ještě jednou se setkaly přibližně před třemi lety. Potom už nikdy. Až teď, kdy jsme zprostředkovali jejich setkání před objektivem kamery.

Helena Třeštíková se až na streamu dozvěděla, že když bude chtít, existuje možnost, že se s Katkou může setkat tváří v tvář. Okamžitě souhlasila. Momenty, kdy se obě spatřily, provázely obrovské emoce, oči se jim zalily slzami...

Obě ženy, které spojilo natáčení v mnohdy hodně extrémních podmínkách, si spolu měly co říct. Nejenže během krátké chvíle vymyslely další spolupráci, ale možná nastal i moment, který pro život Katky Bradáčové může být impulsem, aby se zbavila závislosti na drogách.

Podívejte se na celý stream, který je velmi emotivní.

Související články

Další články