Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Video z porodu Jasminy Alagič: Rytmus natočil, co prožíval těsně před narozením Sanela

+ Dalších 26 fotografií
Takhle rozněžnělého jsme Rytmuse (42) ještě nezažili! Jindy drsný rapper se nemůže nabažit svého syna Sanela (4 dny), kterého mu Jasmina Alagič (30) porodila v pátek. Sice se na něj strhla lavina kritiky kvůli reklamě, kterou lepí na fotky s malým uzlíčkem štěstí, očividně si z toho ale nic nedělá. Tentokrát se podělil o video, na němž zaznamenal poslední desítky vteřin do vypuknutí porodu!

Rytmus (42) se stal v pátek otcem a od té doby je jako vyměněný. Žádné nadávky, urážky ani arogance. Slovenský rapper se dojatě chlubí svým prvním synem Sanelem, kterého má s manželkou Jasminou Alagič (30).

Čtyři dny po chlapečkově narození vypustil video, které zaznamenává poslední vteřiny před porodem. Jak je z něj zřejmé, byl snad nervóznější než sama Jasmina. „Ty bláho, srdce mi buší, že…“ nezvládl rozrušením ani dokončit větu. Hlas se mu třásl a jenom kroutil hlavou. „Doktor Rytmus na sále,“ smál se sám sobě.

„Ještě pořád nezvládám zpracovat poslední dny. To, když jsem byl u porodu a poprvé ho uviděl, uslyšel. Později se s vámi o to podělím. Zatím jen to, že když jsem bez něj pár minut, tak mi moc chybí, a když ho držím v rukách, tak mě nabíjí štěstím, tou neposkvrněnou čistou dušičkou. A pocit, že je můj, z nás, je zázračný,“ rozplýval se Rytmus.

Sanel přišel na svět v luxusní bratislavské porodnici, kde je o Jasminu, miminko, a dokonce i Rytmuse perfektně postaráno. Podle odhadů klinice za všechny služby zaplatili okolo 80 tisíc korun. Rapper zatím neprozradil, kdy si novopečenou maminku i se synem odveze domů, pravděpodobně tak učiní v nejbližších dnech.

Mohlo by vás zajímat

Další články