Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO z Pořadu Ano, šéfe: Zdeněk Pohlreich zezelenal a málem hodil šavli!

Zdroj: Youtube
Během návštěvy wellness relax areálu Hnačov Zdeněk Pohlreich riskoval žlučníkový záchvat. Naservírovali mu tam menu, jehož základní surovinou byl olej. Konkrétně litry oleje. Celý talíř se doslova topil v tuku a šéf měl co dělat, aby přežil aspoň ochutnávku přinesených jídel. Když došlo na houby, zašklebil se, zezelenal a musel si dát ruku před pusu. To se fakt nedalo jíst.

Co si představíte, že vám naservírují ve wellness areálu? Čerstvé džusy, čerstvé saláty, lehce stravitelné jídlo a dietní moučníky? Tady tedy ne! Majitel Adolf Hanousek drží svůj byznys zuby nehty nad vodou a diví se, že mu do restaurace nikdo nechodí. Reakce šéfa ukáže, proč je tomu tak a kde je zakopaný pes Nebo spíš bečka oleje.

Šéf si nechá naservírovat několik jídel z menu. Místo lehkých pokrmů dostane ale hlavně kombinaci masa s masem. To navíc ještě plave v hektolitrech oleje Šéf zkusil pár soust, ale nadšený nebyl. Do ryby jenom šťouchnul a už z ní tekl olej. To ho odradilo a raději zkusil přílohu - houby. Ty ale byly tak nacucané, že je šéf vyplivl a obsah jeho žaludku málem skončil pod stolem.

Tady bude mít určitě hodně práce

Související články

Další články