Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Video z pohřbu: Dylan z Beverly Hills 90210 si přál, aby jeho TĚLO SNĚDLY HOUBY

+ Dalších 72 fotografií
Americký herec Luke Perry zemřel ve věku 52 let na následky mrtvice. Jeho dcera Sophie nyní prozradila, co si Luke před smrtí přál. Jeho tělo nyní konzumují speciální houby, protože Dylan to tak chtěl.

Tak to je hodně nezvyklé přání. A možná, že se takový pohřeb stane hitem i mezi českými herci.

"Můj táta kdysi zjistil, že existuje takzvaný ekologický pohřeb s pomocí hub, byl z toho nadšený. Nakonec byl v obleku Infinity Mushroom sám pohřben. Bylo to jedno z jeho posledních přání. Chtěl, aby se energie z jeho těla vrátila do přírody a mohla ji využít i okolní flora,“ svěřila se hercova dcera Sophie.

Speciální oblek vyvinuli Jae Rhim Lee a Mike Ma z Kalifornie. Tito pánové vytvořili speciální biologicky rozložitelnou tkaninu, která je plná spor směsice houbových organismů. „Když je tělo pohřbeno do země, spory vyklíčí, houby začnou tělo rozkládat a zároveň likvidují toxické látky,“ píše web idnes.cz. Speciální pohřební oblek vyjde v přepočtu na 34 000 korun.

Luke Perry zemřel na začátku března, jeho tělo se nedokázalo vyrovnat s následky cévní mozkové příhody.

Související články

Další články