Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Z poděkování za lístky láska jako hrom! Veronika Kopřivová detailně popisuje seznámení s Jardou!

+ Dalších 23 fotografií
Veronika Kopřivová veřejně promluvila a seznámení se svým partnerem Jaromírem Jágrem. Rozpovídala se o první cestě do USA, hokejovém zápasu a lásce na první pohled. Zní to jako vystřižené z pohádky, že ano?

Dlouhou dobu lidé čekali na to, kdy pár prozradí, kde se seznámili. Veronika i Jaromír zarytě mlčeli, ale po dvou letech se prolomili ledy a my víme, jak to celé vzniklo. I když se šuškalo, že seznámení proběhlo v striptýzovém klubu, NENÍ TO TAK!

Veronika se totiž poprvé do USA vypravila s kamarádkou Lenkou, která je seznámila: „Lenička nás tenkrát dala dohromady, kdyby mě nepřemluvila, ať mu jdeme poděkovat za lístky po zápasu, tak bychom se s Jaromírem asi nikdy nepotkali.“

Veronika také prozradila, jaký byl první moment, když se s Jaromírem viděla: „To bylo vlastně první setkání tváři v tvář a vzniklo tam takové to wau, láska na první pohled a on se do mě zamiloval.“ Také přiznala, že za to moc děkuje své kamarádce a dodala: " Kdyby bylo po mém tak na ten zápas asi ani nejdeme a nejdeme ani pozdravit Jaromíra a poděkovat za lístky."

Související články

Další články