Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Video z pekla: Muž týral vlastní matku, kolem se motalo 30 zubožených psů

Nemalé překvapení čekalo na policisty v bytě muže, kterého šli na Karlovarsku zatknout za údajné týrání vlastní matky a prodej marihuany. Tu měl prodávat od roku 2011 a svou matku násilím nutit, aby drogu předávala jeho zákazníkům. Policisté při domovní prohlídce navíc našli v malém bytě podezřelého více než třicet zubožených psů. Video uveřejnila Policie ČR.

"Obviněný muž měl od ledna 2011 do listopadu 2021 v malé obci na Chebsku prodávat svým zákazníkům marihuanu v několika tisících případech v celkovém množství téměř 3,5 kilogramu. Prodejem marihuany si tak měl přijít na částku téměř 700 000 Kč. Navíc měl opakovaně za užití násilí nebo pohrůžky násilí nutit svou šedesátiletou matku v některých případech k předávání předem domluveného množství drogy marihuany konkrétním osobám," sdělila karlovarská policejní mluvčí Kateřina Pešková s tím, že matku měl fyzicky napadat, házet po ní různé předměty, vulgárně jí nadávat a zakazovat jí vycházet z domu."Při domovní prohlídce kriminalisté odhalili v bytě přes tři desítky psů, kteří tam byli chováni v nevyhovujících podmínkách. Všichni psi byli předáni odchytové službě z Mariánských Lázní. V této věci kriminalisté provádějí šetření pro podezření ze spáchání trestného činu chov zvířat v nevhodných podmínkách," doplňuje mluvčí s tím, že na rozhodnutí soudu si obviněný muž počká ve vazbě. V případě odsouzení mu hrozí až deset let vězení.


Sledujte také: Chlapi, vy jste si na mě zasedli! Muž se ukájel před ženami, pak ho chytli s 2,2 promileZdroj náhledového videa: Policie ČR, ilustrační foto

Související články

Další články

Nejnovější kauzy