Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO Z LOŽNICE: Rytmus a Jasmina odhalili tajemství MANŽELSKÉ NOCI

+ Dalších 139 fotografií
Jasmina Alagič Vrbovská (29) a Rytmus (42) prožili v sobotu zatím nejkrásnější den ve svých životech. A po něm bezpochyby následovala jedna z nejkrásnějších nocí. Zamilovaný rapper si dal na Instagram video z novomanželské ložnice.

Hrdličky vstoupily do svazku manželského na romantickém zámku v Pezinku za přítomnosti svých nejbližších. Rozněžnělý Rytmus dal své novomanželce tak dojemný slib, že jí vehnal slzy do očí. „Jsem ochotný pro tebe zemřít, navěky v mém srdci a krvi,“ přečetl Jasmině z papíru, na kterém měl napsaný svůj slib, za což to od fanoušků dost schytal.

Na Instagramu vyjádřil, jak emotivní chvíle to pro něj byla. „Při této větě jsem asi půl minuty nemohl pokračovat. Každému z vás přeji zažít takový pocit,“ připsal k nádhernému snímku. Jasmina doslova přetékala štěstím. Následovala luxusní hostina a zábava, po které se novomanželé odebrali do svých komnat. Jak to v jejich ložnici vypadá, pak zveřejnil Rytmus rovněž na svém Instagramu. Ke krátkému videu, na němž těhotná Jasmina sedí před zrcadlem a on se promenáduje kolem postele v župánku Versace v doprovodu pudla, připsal JustMarried a doplnil romantickým songem. Snad hrdličkám jejich štěstí dlouho vydrží.

Související články

Další články